Justice for all low-income people in Washington

Main Content

Заходи з реагування компанії NJP на розповсюдження коронавірусу

Метою компанії NJP є підтримання максимально можливого рівня обслуговування клієнтів у всьому штаті під час надзвичайної ситуації, пов'язаної із коронавірусом. Компанія NJP також відслідковує розвиток ситуації задля виявлення того, які зміни необхідно для найкращого задоволення потреб клієнтів, які страждають від наслідків надзвичайної ситуації, пов'язаної із коронавірусом.

У даний час компанія NJP надає наступні послуги та здійснює наступні заходи: 

 1. CLEAR – «Гарячі лінії» продовжують роботу у нормальному режимі (у запланований час – робочі дні з 9:15 до 12:15). По мірі зміни ситуації про всі зміни повідомлятиметься тут.
   
 2. На сайті Washington LawHelp будуть і далі публікуватися оновлення у юридичній сфері та інформація (див. сторінку Washington LawHelp щодо ресурсів боротьби з коронавірусом).
   
 3. Регіональні відділення. Відповідно до вказівок органів охорони здоров'я стосовно поширення епідемії коронавірусу, наказів і директив губернатора Інслі та наказів на рівні округів, компанія NJP здійснює наступні кроки:

Регіональні відділення компанії NJP переходять до надання віддалених (телекомунікаційних) послуг, починаючи з понеділка, 16 березня 2020 року.

 • Це означає, що відділення компанії NJP будуть використовувати телефонний або відеозв'язок у всіх можливих випадках, а відділення будуть закриті для відвідування.

 • Відділення організовують альтернативні домовленості з поточними клієнтами щодо майбутніх зустрічей та інших запланованих зустрічей. Якщо у Вас є будь-які питання щодо розгляду Вашої справи або зустрічі з Вашим адвокатом, будь ласка, зв'яжіться з адвокатом, який Вам допомагає.

 • Щодо запитів без запису / особистих запитів і звернень існуючих клієнтів, які приходять у відділення без попереднього запису, слід зателефонувати за номером, вказаним на дверях.

 • Якщо Ви не є поточним клієнтом і Вам потрібна юридична допомога, зателефонуйте за номером

2-1-1 в окрузі Кінг

«Гаряча лінія» CLEAR: 1-888-201-1014 у всіх решта округах

Компанія NJP уважно відслідковує вплив вірусу на клієнтські спільноти, щоб визначити, які додаткові заходи слід здійснити у разі необхідності.

Якщо у Вас спостерігаються симптоми коронавірусу (див. симптоми, пов'язані з COVID-19), залишайтеся вдома та зверніться до свого лікаря.